Septynios seserys

Septynios seserys (2017)

Seven Sisters / What Happened to Monday
Kokybė BDRip
Prof. įgarsinimas
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  UK. France. Belgium. USA
 • Trukmė:
  2 h 3 min
 • Žanras:
  Filmai / Trileriai / Fantastiniai
 • Režisierius:
  Tommy Wirkola
 • Aktoriai:
  Noomi Rapace. Glenn Close. Willem Dafoe
+1 1

Aprašymas:
Įsivaizduokite pasaulį. kuriame per paskutinius 50 metų žmonijos populiacija padidėjo net du kartus. Kas keturias dienas tame pasaulyje gimsta po du milijonus naujų gyventojų. Beprotiškas žmonių skaičiaus augimas tampa didžiausia žmonijos krize per pasaulio egzistavimo istoriją.

Siekdami sustabdyti šį augimą. pasaulio valdžia priima naują griežtą įstatymą - kiekvienoje šeimoje gali gimti tik po vieną vaiką. „Kad mūsų vaikų ateitis būtų gražesnė". - sako jie.

Bet ką daryti. jei gimsta septintukas? Būtent tiek mergaičių - septynetas - gimė vienoje šeimoje. Užuot įvykdžius valdžios reikalavimus ir šešias iš septynių naujagimių pašalinus. joms suteikiama galimybė gyventi. bet tik su sąlyga. kad apie jų egzistavimą niekas niekada nesužinos.

Identiškos mergaitės pavadintos savaitės dienomis - Pirmadienė. Antradienė. Trečiadienė. Ketvirtadienė. Penktadienė. Šeštadienė ir Sekmadienė. Mergaitės gyvena pagal griežtus tvarkaraščius ir gatvėje pasirodo tik jų vardo dieną. Kiekviena jų viešumoje vaidina tą pačią merginą.

Užaugusios ir tapusios moterimis. jos idealiai laikosi savo tvarkos. bet vieną dieną... Pirmadienė negrįžta namo. Ilgus metus merginų puoselėtas tvarkaraštis sugriūna. Kur dingo Pirmadienė? Ar jai kažkas nutiko? Ar ji tiesiog kažkur užtruko? Kol ji negrįžo namo. nei viena kita mergina negali peržengti namų slenksčio. nes daugybę metų jų slėpta paslaptis gali būti įminta per vieną akimirką.

Įtempto veiksmo mokslinės fantastikos trileryje ypatingas vaidmuo ir užduotis atiteko švedų kilmės aktorei Noomi Rapace - jai teko įkūnyti net septynias identiškas išvaizda. bet skirtingas charakteriu merginas. Filme taip pat vaidina Willem Dafoe. Gleen Close ir kiti.скачать dle 12.1

Žiūrėti Septynios seserys Online


Žiūrėti online Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.