Pabėgimas

Pabėgimas (2007)

March of Millions
Kokybė DVDRip
Prof. vienbalsis
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  Germany
 • Trukmė:
  3h 0m
 • Žanras:
  Filmai / Istoriniai / Drama / Kariniai
 • Režisierius:
  Kai Wessel
 • Aktoriai:
  Maria Furtwängler,Jean-Yves Berteloot,Tonio Arango,Gabriela Maria Schmeide,Jürgen Hentsch
+1 1

Aprašymas:
„Pabėgimas“ – tai puikus bandymas per vieno žmogaus istoriją atskleisti visos Rytų Prūsijos likimą.

1944-1945 metų žiema. Grafaitė Lena von Mahlenberg jau keleri metai gyvena Berlyne su meilužiu ir nesantuokine dukra. Miestą vis smarkiau bombarduoja sąjungininkų kariuomenė ir Lena su dukrele keliauja į gimtąjį dvarą Rytų Prūsijoje. Dvaro žemėje dirba karo belaisviai ir į priverstinius darbus iš įvairių šalių suvežti žmonės.

Artėjant frontui, karo belaisviai susivienija ir išsirenka vadą Fransua. Kartu su juo Lena rengia atsitraukimo planą iš gimtųjų namų, nes čia netrukus karaliaus sovietų armija. Tai didžiulė atsakomybė ir nepaprasta rizika, nes pavojų kelia tiek vis artėjanti sovietų kariuomenė, tiek savi nacių pakalikai vis dar šaukiantys apie greitą pergalę. Atvyksta ir Lenos vaikystės draugas grafas Henrichas Gernstrofas, su kuriuo Lena rengiasi sujungti likimą. Didėjančios įtampos neišlaiko ir nusižudo Henricho brolis Ferdinandas ir Lenos tėvas.

Šaltą viduržiemį grafaitė Lena su artimaisiais, draugais ir darbininkais pradeda pavojingą kelionę. Netrukus vežimų gurguolę apšaudo sąjungininkų lėktuvai.. Vargdami, nuolat patekdami į pavojus jie pasiekia Tiuringiją... Bet Leną amerikiečiai perduoda sovietams ir ji su likusiais žmonėmis pajuda į Bavariją...

Taip prasideda visai naujas Lenos gyvenimas, ji jau niekada nematys gimtųjų namų.

Vienas brangiausių vokiečių televizijos projektas, kainavęs 9 milijonus eurų ir sulaukęs didžiulio populiarumo savo šalyje. „Pabėgimas“ nufilmuotas per 65 dienas, 26 dienas buvo filmuota Lietuvoje – Vilniuje ir Trakų Vokėje. Čia buvo filmuojamos sunkiausios scenos – apie filmo personažų paskutines dienas Rytų Prūsijoje ir kelionės pradžią. Tai vyko 2006 metų vasarį, kai termometras rodė 18 laipsnių šalčių. Nedidelius vaidmenis filme atlieka lietuvių aktoriai.скачать dle 12.1

Žiūrėti Pabėgimas Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.